خرید عروسک بافتنی های کوچک ریزه میزه

خرید انواع عروسک های بافتنی کوچک ریزه میزه

خرید انواع عروسک های بافتنی کوچک ریزه میزه

خرید عروسک بافتنی انواع عروسک های کوچک ریزه میزه، درسراسر ایران هنرهای وجودداره که ازاونها بی خبریم و نمیدونیم تو هرخانواده ایرانی چه دستان هنرمند واستعدادها وخلاقیت های وجودداره میخواهم به شما کاربران عزیز نمونه عروسک های بافتنی کوچک که ازبانوی هنرمندمون بادستان هنرمند خودتولید کرده برای شما عزیزان به نمایش بذاریم باسایت ما یعنی سمکاچ همراه باشید.

برای خرید عروسک بافتنی مدنظرتان کد محصول زیر تصاویر محصولات رو یادداشت کنید و آن را به ما اعلام کنید تا قیمت محصول را به شما اعلام کنیم

خرید انواع عروسک های بافتنی کوچک ریزه میزه
کد محصول : ۷۰۰۱

خرید عروسک بافتنی دختر

خرید انواع عروسک های بافتنی کوچک
کد محصول : ۷۰۰۲

مامی توانیم باخرید انواع عروسک های بافتنی کوچیک ریزه میزه  اما جذاب دل دوستان وحتی کودکان خود را شاد کنیم.بعضی وقتا برای کودک خودمون که پسر باشه انتخاب سخت برای کادویی که بخریم داریم وشاید کادویی که میخوایم بگیریم ازلحاظ قیمت زیاد باشه وهزینه بر برای ما باشه ولی نگران نباشید می تونید با این عروسک های بافتنی کوچیک مشکل روحل کرده وکودک دلبند خود را شاد کنید.

خرید عروسک بافتنیخرید عروسک بافتنیخرید عروسک بافتنی

خرید انواع عروسک های بافتنی
کد محصول : ۷۰۰۳

خرید عروسک بافتنی دختر

خرید انواع عروسک های بافتنی کوچک ریزه میزه ،این عروسک  بافتنی طرح پسرانه که دربالا می بینید بنام پسر نارنجی پوش  بافته شده  باکاموا آکریل تاپ و بااندازه قد ۱۵ سانت بافته شده ومی توانید لذت وزیبایی هنر را باظریف کاری منحصربفرد مشاهده کنید.

خرید انواع عروسک های بافتنی کوچک ریزمیزه
کد محصول : ۷۰۰۴

 

خرید عروسک بافتنیخرید عروسک بافتنیخرید عروسک بافتنی

می توانید با خرید هرکدوم ازاین عروسک های بافتنی ریزمیزه کودکان خود را شاد کرده و هنر های ظریف این بانوان هنرمند را بهتر بشناسیم و گسترش بدیم  این اردک کوچولو  که در تصویر بالا می بینید باترکیب بافت قشنگی که داره با کامواآکریل تاپ بافته شده واندازه قد ۱۰ سانت است.

خریدانواع عروسک های بافتنی کوچک ریزه میزه
کد محصول : ۷۰۰۵

ذهن هنرمندان خلاق وخلاقیت در وجود هنرمند نهفته است و توانایی هر هنری برای آنها امکانپذیر است باتوجه به هنری که به آن علاقه دارند و به آن عشق می ورزند و ایده های  نوآورانه خود را به  وضوح نشان می دهند باتصویر خرگوش های بافتنی بالا که مبی بینید پیام دوستی را می رساند. این خرگوش های کوچک برای جاکلیدی و آویز کیف کاربرد دارد.با خرید عروسک بافتنی اطمینان داشته باشید که عروسکی تهیه می کنید که کاملا محکم وقابل شستشو و دست بافت خریداری کردید

خرید انواع عروسک های بافتنی کوچک ریزه میزه
کد محصول : ۷۰۰۶

نمونه دیگری از عروسک ها که درتصویر بالا می بینید خرگوش صحرایی که بانوی هنرمندمون  باترکیب رنگ قشنگ که درلباس و کفش بکاربرده توانسته اینطور زیبا وقشنگ بافت زیبایی رو انجام بده اندازه قد این عروسک زیبا ۳۰سانت است.

خرید انواع عروسک های بافتنی کوچک ریزه میزه
کد محصول : ۷۰۰۷

هنرهای بیشتری میخواهیم ازبانوی هنرمند خود به نمایش بذاریم وشما عزیزان را به ذوق و علاقه بیشتری سوق دهیم ببعی های  رنگی  بافته  شده با کاموای اکریل تاپ  وبارسلونا با اندازه ۱۶ سانت و باقیمت های مناسب شما می توانید دیدن فرمائید وخریداری  کنید.

قیمت عروسک بافتنی دختر
کد محصول : ۷۰۱۰
قیمت عروسک بافتنی
کد محصول : ۷۰۰۹
قیمت عروسک بافتنی دست ساز
کد محصول : ۷۰۰۸

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*